Podgrzewacze gazowe
Serwis, montaż i sprzedaż

Działamy na terenie Śląska

Telefon: 884 049 149

Serwis Vaillant, Junkers, Termet

Działamy jako serwis gazowych piecyków łazienkowych w Tychach, Katowicach, Mysłowicach, Sosnowcu, Siemianowicach Śląskich, Chorzowie, Łaziskach Górnych, Pszczynie i okolicznych miastach. W ramach naszej profesjonalnej obsługi zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zawsze posiadamy w samochodzie większość części zamiennych niezbędnych do wykonania sprawnego serwisu lub naprawy.

Regularne okresowe przeglądy i serwisowanie wpływają korzystnie na sprawność i jakość pracy podgrzewaczy gazowych. Są to działania uzasadnione także pod względem ekonomicznym – systematyczna konserwacja, odpowiednie wyregulowanie urządzenia, wyczyszczenie podzespołów pozwala utrzymać je dłużej w dobrej formie i oszczędzić na opłatach za gaz. Zaniedbania w tej materii mogą prowadzić do zatruć tlenkiem węgla, poważnej awarii piecyka, która będzie wymagała sporych nakładów finansowych, a nierzadko nawet wymiany urządzenia. Każdy serwis kończymy wydrukiem poziomu tlenków węgla wykonanym analizatorem spalin firmy TESTO – dla potwierdzenia prawidłowego działania Państwa gazowego podgrzewacza.

Analiza spalin podgrzewacza gazowego

Naprawa gazowych piecyków łazienkowych

Naprawa podgrzewacza gazowego Vaillant
Każdy, nawet najlepszy podgrzewacz gazowy, w trakcie eksploatacji może odmówić posłuszeństwa. Warto w takiej sytuacji skorzystać z naszych usług.

Jako serwis Vaillant, Junkers, Termet w Katowicach, Tychach, Mysłowicach, Sosnowcu, Chorzowie i okolicznych miastach działamy sprawnie i rzetelnie. Świetna znajomość urządzeń i specyfiki ich działania pozwala na skuteczną naprawę podgrzewaczy gazowych Junkers, Vaillant, Termet i Saunier Duval. Dzięki doświadczeniu oraz wyposażeniu w sprzęt diagnostyczny, narzędzia i części zamienne jesteśmy w stanie naprawić podgrzewacz podczas jednej wizyty.

Nasi klienci mogą także liczyć na sprawny serwis i montaż podgrzewaczy gazowych Vaillant i Junkers, Termet.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!