Podgrzewacze gazowe
Serwis, montaż i sprzedaż

Działamy na terenie Śląska

Telefon: 884 049 149

Gazowe piecyki łazienkowe

Gazowe podgrzewacze wody typu przepływowego (zwane również piecykami łazienkowymi) to nowoczesne, wydajnie pracujące urządzenia, stosowane w domach i mieszkaniach oraz pomieszczeniach użytkowych. Ich zadaniem jest przygotowanie ciepłej wody użytkowej w nowych i remontowanych obiektach.

Vaillant, Junkers, Termet

Proponujemy najpopularniejsze modele piecyków łazienkowych Junkers, Vaillant, Termet wraz z usługą montażu w obsługiwanych przez nas miastach na Śląsku, takich jak Katowice, Tychy, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Łaziska Górne, Pszczyna i inne. W ramach obsługi posprzedażowej zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny podgrzewaczy gazowych na wysokim poziomie.

Zamontowany podgrzewacz gazowy Vaillant

W sprzedaży posiadamy modele:

Vaillant

atmoMAG mini 114/1

Zamontowany podgrzewacz gazowy Vaillant

Sprzedaż razem z montażem

Junkers

Hydro 4200
Hydro 4300

Podgrzewacz gazowy Junkers

Sprzedaż razem z montażem

Termet

Termaq Electronic ECO GE-19-02

Oficjalne zdjęcie podgrzewacza firmy Termet ze strony termet.com.pl

Sprzedaż razem z montażem

Zasada działania podgrzewaczy jest bardzo prosta i ekonomiczna – pobierają gaz tylko w czasie poboru ciepłej wody. Przepływ wody stanowi dla urządzenia sygnał do uruchomienia, natomiast zakręcenie kurka z wodą powoduje wyłączenie piecyka.

Oferowane gazowe piecyki łazienkowe są niedużej wielkości i charakteryzują się eleganckim wzornictwem, dzięki czemu dobrze prezentują się w warunkach domowych, nie szpecąc wnętrza. O komforcie ich użytkowania decyduje prostota obsługi i łatwość regulacji. Nowatorskie rozwiązania techniczne zastosowane w proponowanych piecykach łazienkowych zapewniają ich oszczędność i niezawodność. Są one zdolne do obsługi kilku punktów poboru, zapewniają stabilną temperaturę ciepłej wody. Podgrzewacze są wyposażone w zabezpieczenia, różnego rodzaju czujniki, które w razie wykrycia anomalii prowadzą do odcięcia dopływu gazu. Są więc bezpieczne w eksploatacji, spełniają również wymagania związane z ochroną środowiska.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – chętnie doradzimy w kwestii wyboru modelu gazowego piecyka łazienkowego Vaillant, Junkers lub Termet, dostosowanego do Państwa potrzeb!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!